logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ish Ekspozita ,Zyre 1+1 me Qira

Shtoni ne te preferuarat
350.00 €
€/m2

ID:
1332
Siperfaqe totale:
64 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
7
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Ish Ekspozita

Prona Pershkrim

Tek Ish Ekspozita ,perball Grepit te Arte jepet me qira apartament bosh per zyre .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 64 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma,tualet dhe ballkon .Zona eshte shume e preferuar dhe ofron fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e biznesit .Apartamenti eshte ne katin e 7 dhe pallati eshte i mireadministruar me 2 ashensor .Cmimi 350 Euro .


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 64
  • Siperfaqe neto : 57
Vizita: 46

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total