logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Prane Kristalit Jepet Dyqan me Qira

Shtoni ne te preferuarat
170.00 €
€/m2

ID:
1330
Siperfaqe totale:
25 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
1
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Qendra Kristal

Prona Pershkrim

Prane Kristalit, Komuna e Parisit jepet dyqan me qira. Dyqani ka siperfaqe 25m2 dhe eshte nje amjent me lartesi gati 5m dhe ka nje tualet. Perparesi ne kete prone ka edhe fakti qe mund te shfrytezohet ambjenti jashte dyqanit. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 25
  • Siperfaqe neto : 25
Vizita: 53

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total