logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Prane Diplomatit Shitet Apartament 2+1

Shtoni ne te preferuarat
125 000.00 €
€/m2

ID:
1329
Siperfaqe totale:
128.8 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga Muhamet Gjollesha

Prona Pershkrim

Tek Diplomati, Rr. Muhamet Gjollesha, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2002. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte nje sallon i madh ndenje me ambjent gatimi-ngrenie dhe ballkon, dhome gjumi matrimoniale, me tualet dhe nje dhome tjeter gjumi me dalje te dyja ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje perendim duke e bere te jete plot drite. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te preferuarat ne Tirane shume afer me Bllokun dhe ka prane shume facilitete si kopshte, shkolla, linjat urbane, markete etj. Apartamenti disponon dokumentacion hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 128.8
  • Siperfaqe neto : 128.8
Vizita: 106

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total