logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna e Parisit , Shitet Apartament 2+1, me Cmim Okazion!

85 000.00 €

ID:
1327
Siperfaqe totale:
97 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Medar Shtylla

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit, , ne rrugen Medar Shtylla, shitet apartament 2+1, 97.78 m2 netto . ne nje pallat te Ri, i paisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome matrimoniale , dhome femijesh me tualet. dhe nje tualet ne koridor . Metrat e mbrendshem jane ne maksimum te shfrytezueshme gje qe e bene apartamentin te bollshem ne cdo lloj aspekti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme, stacion urbani, kopeshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 15 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes, dhe 2 minuta nga liqeni. Cmimi i References nga Shteti per kete zone eshte 107000 Leke, kurse Cmimi i Tregut ne kete zone variojne nga 1200 Euro e larte. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.Kontakto Orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 97
  • Siperfaqe neto : 97
Vizita: 706

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total