logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 me Cmim Okazion !

Shtoni ne te preferuarat
102 000.00 €
€/m2

ID:
1326
Siperfaqe totale:
85 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
10
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sami Frasheri

Prona Pershkrim

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, shitet apartament 1+1, ne katin e 10 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe hapesire te mjaftueshme. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe ka pamje te mrekullushme nga qyteti dhe parku i liqenit. Cmimi i tregut per zonen eshte nga 1500 Euro/m2 e larte, kurse ky apartament shitet per vetem 1200 Euro/m2. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 85
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 85

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total