logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen e Dajtit, Shitet Apartament 2+1 Bosh!!

75 000.00 €

ID:
1325
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga e Dajtit

Prona Pershkrim

Tek Fresku, rruges se Dajtit, Shitet Apartament 2+1 ne katin e 4-te nje pallat te ri 5 katesh me ashensor funksional. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : soxhorno e madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete edhe 3 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete duke qene se pallati ndodhet brenda nje kompleksi, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Apartamenti nga vete fakti qe shitet bosh ju jep mundesine ta arredoni sipas deshirave tuaja. Kontakto tani Festimin ne numrin : 0676048046 per te realizuar nje vizite ne prone


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 292

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total