logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1 me Garazhd!!

148 000.00 €

ID:
1323
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga Qemal Stafa

Prona Pershkrim

Tek Pazari i Ri shitet apartament 2+1 me siperfaqe 115 m, ne katin e 4 te nje pallati te ri 7 katesh te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje te bollshem me ambjent gatimi dhe ngrenie dhe ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me ballkon, nje dhome tjeter gjumi per femije, dy tualete te mire pajisura dhe cilesore njeri prej te cileve mjaft i bollshem i pajisur me dritare dhe vaske dhe nje ambjent lavanteri/depo e mireorganizuar. Gjithashtu ne cmimin e apartamentit perfshihet edhe nje garazhd i madh. Apartamenti eshte mjaft i kendshem dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shume prane Qendres dhe ka shume facilitete afer si kopshte, shkolla nga me te mirat e Tiranes, gjithashtu edhe markete, si dhe Pazarin nje nga atraksionet me te medha te Tiranes. Nje favor tjeter i apartamenti eshte qetesia ne zonen ku ndodhet. Apartamenti disponon dokument hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 459

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total