logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Pazari i Ri, shitet apartament 1+1, me pamje fantastike

100 000.00 €

ID:
1322
Siperfaqe totale:
88 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Pazari i Ri

Prona Pershkrim

Tek Pazari i Ri, shitet apartament 1+1, ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi te vecuar, ne nje dhome gjumi te bollshme. Ballkoni i apartamentit eshte i madhe dhe kane akses dhe dhoma ndenjes dhe dhoma gjumit, kurse tualeti eshte goxha i bollshem. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te preferuarat ne Tirane, dhe per njerez te rralle qe kerkojne nje jetese komode. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni 0676048047


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 88
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 408

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total