logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Tek rruga Dritan Hoxha, shitet apartament i mobiluar

Shtoni ne te preferuarat
72 000.00 €
€/m2

ID:
1320
Siperfaqe totale:
122 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
6
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Dritan Hoxha

Prona Pershkrim

Tek rruga Dritan Hoxha, shitet apartament 2+1, ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambjentin e gatimit te vecuar bashke me tavolinen e ngrenies. Dhome gjumi te madhe, dhome femijesh te shtruar me parket dhe tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e mundeshme, si shkolla, kopesht, cerdhe, lodra femijesh, supermarkete, stacion urbani poshte pallatit, si dhe vetem 3 minuta ne kembe nga Zogu i Zi. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 122
  • Siperfaqe neto : 111
Vizita: 58

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total