logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna E Parisit, Perballe Lulishtes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !

250.00 €

ID:
1319
Siperfaqe totale:
56 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Medar Shtylla

Prona Pershkrim

Jepet me Qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit . Ambjenti organizohet ne 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon, salloni + zona e gatimit dhe 1 tualet. Apartamenti ofron nje pamje te bukur. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Orinelen ne nr .0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 56
  • Siperfaqe neto : 56
Vizita: 515

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total