logo
 • Numri I telefonit
 • 045628300

 • +355 67 602 2312

line
 • Vendndodhja e Prones
 • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
 • Email
 • info@realdeal.al

line

Ne Sauk, jepet me qera vile super luksoze e sapo perfunduar

4 000.00 €

ID:
1318
Siperfaqe totale:
500 m2
Dhoma:
6
Tualetet:
6
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Sauk

Prona Pershkrim

Ne Sauk, afer me qendren tregtare TEG, jepet me qera ''Vila Lorenc" super luksoze e sapo perfunduar. Vila eshte 3 kateshe dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar ne Tiranë. Ka sipërfaqe totale ndertimi 500 m2 dhe 600 m2 truall. Vila ndodhet ne pozicion te favorshem, dhe ka pamje plotesisht te lire. Ambjenti i brendshem është totalisht i investuar me punime super cilesore: me mermer cilesor, dyer te ardhura nga Italia, e shume detaje te tjera qe duhen pare nga afer. Njera prej dhomave te ndenjes disponon oxhak druri funksional qe ne mbremjet e dimrit te jep nje ndjesi shplodhjeje dhe rilaksi nga nje dite e lodhshme qe mund te keni. Tualetet lluksoze me mermer dhe idrosanitare te porositura gjithashtu nga Italia. Kati i 0 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi me tualet te brendshem, ambjent ndenje me oxhak, lavanteri, dhe 1 tualet te pergjithshmem. Kati 1 ka nja sallon madheshtor me pamje nga natyra, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 2 tualete. Kati 2 i organizuar ne nje dhome matrimoniale madheshtore me gardarobe dhe tualet te brendshem, dhe 1 dhome gjumi gjithashtu me tualet te brendshem. Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes se viles eshte me chiller, qe eshte ne te gjitha ambjentet e viles si edhe ne cdo tualet. Kopshti eshte dizenjuar ne disa pjese: peme te mbjellura rreth viles, me sistem vaditje automatike. Siguria viles eshte maksimaleile e rrethuar me kamera sigurie 24 ore. Gjeja me e bukur dhe me e vecante te kjo vile eshte qe qeramarresi i pare do kontriboj ne arredimin e preferencave te tij. Nje fat qe i vjen dikujt njeher ne jete, ose asnjehere. Mos humb rastin te arredoni nje vile sipas gustos tuaj me zero shpenzime. Mos humb rastin per te banuar ne kete Vile fantastike! Cmimi i diskutueshem. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311


Tipare

 • Tualet (e) : 6
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 500
 • Siperfaqe neto : 500
Vizita: 582

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : info@realdeal.al
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total