logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Jepet Me Qira Super Apartment Mobilim Modern + 1 Garazh

Shtoni ne te preferuarat
550.00 €
€/m2

ID:
1315
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rr Elbasanit

Prona Pershkrim

Jepet me qira apartament i mobiluar me arkitekt ne menyre shume moderne. Ambjenti eshte i sapo perfunduar dhe i pa banuar me pare. Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiaket me te mira(lavastovilje, 3 kondicioner, frigorifer, sobe me pianur, etj). Dy dhomat e gjumit te areduara me shum stil (te shtruara me parket), 2 tualete te areduar ne menyre perfekte me paisjet me te mira qe jane ne treg dhe 1 ballkon i madh me pamje nga kopeshti i madh i liqenit. Zona ku ndodhet ambjenti eshte shume i qete dhe i sigurte pasi ndodhen disa ambasada te ndryshme ne ate zone. Per te bere nje vizite ne prone telefono IJONIN ne nr e tel 0674032996


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Truall/ toke : 100
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 212

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total