logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Qender (Okazion)

140 000.00 €

ID:
1314
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
9
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Sheshi Skenderbej

Prona Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes vetem 100 meter larg sheshit Skenderbej. Struktura e Apartamentit : nje sallon pritje me ballkon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet i madh. Cmimi i apartamentit eshte 140000 euro dhe i bie 1217 euro per m2 ne nje zone ku cmimi varjon nga 1400 euro dhe lart. Nxitoni dhe telefononi IJONIN ne nr e tel 0674032996.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Truall/ toke : 115
  • Siperfaqe neto : 115
Vizita: 346

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total