logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Ne Qender Te Tiranes

750.00 €

ID:
1311
Siperfaqe totale:
172 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Tek Sheshi Skenderbej

Prona Pershkrim

Jepet me qira ambjent duplex me siperfaqe 172 m2 ne qender te Tiranes 100 meter larg Sheshit Skenderbej. Ambjent i pershtatshem per zyra. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te njohura ne Tirane. Eshte lehtesisht e aksesueshme dhe shume e perdorin kete godine si pike referimi. Stuktura: 3 dhoma me hapesira te medha, nje sallon pritje, 2 ballkone dhe 2 tualete. Cmimi 750 euro pa TAKSA. Per te bere nje vizit ne prone mos nguro te telefonosh IJONIN ne nr 0674032996


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 172
  • Truall/ toke : 172
  • Siperfaqe neto : 172
Vizita: 249

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total