logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

7 Xhuxhat ,Apartament 1+1 me Qira me Verand

350.00 €

ID:
1307
Siperfaqe totale:
155 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
7 Xhuxhat

Prona Pershkrim

Tek 7 Xhuxhat ,jepet me qira apartament 91 m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi e bollshme +salloni i ndenjes+ 2 koridoret dhe 1 tualet,si dhe nje verand e gjelberuar 64 m2 .Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner si dhe ka orientim lindje-perendim cka mundeson ndricim dhe ngrohtesi pergjate pjeses me te madhe te dites.Ambjenti eshte i arreduar me kushte bashkekohore dhe ofron komoditet dhe akses me rruget kryesore te Tiranes.Cmimi 350 .Per me teper kontaktoni ne nr 0676048057


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 155
  • Siperfaqe neto : 91
Vizita: 477

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048057
Email : [email protected]l
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total