logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 !

350.00 €

ID:
1304
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Tek rruga e Kavajes jepet apartament 2+1 me Qira! Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, salloni, dhoma e gatimit, tualeti dhe 1 ballkon . Ka nje siperfaqe te brendshme 100 m2 te organizuar ne dhoma te medha dhe te rregullta me nje suoer ndricim natyral. Zona ofron facilite te shuma sepse eshte afer qendres. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Orinelen ne nr 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 92
Vizita: 341

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total