logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne Bllok Shitet Ambjent Komercial

Shtoni ne te preferuarat
160 000.00 €
€/m2

ID:
1293
Siperfaqe totale:
167 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
-1
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga Sami Frasheri

Prona Pershkrim

Prane rruges “Sami Frasheri”, ne krahun e bllokut shitet gjysem- bodrum. Ambjenti ndodhet ne katin e- 1 te nje pallati te ri. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te Bllokut dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Ambjenti mund te perdoret per lokal, palester, qender wellnesi dhe shume sherbime te tjera. Ambjenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 167
  • Siperfaqe neto : 167
Vizita: 77

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total