logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek rruga Pjeter Budi, jepet me qera vile luksoze !

1 300.00 €

ID:
1250
Siperfaqe totale:
190 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Pjeter Budi

Prona Pershkrim

Tek rruga Pjeter Budi, pas Ambasades Amerikane jepet me qira vile 2 kate. Vila eshte e organizuar si me poshte: kati 0 disponon sallon ndenje i shtruar me parket dhe i paisur me oxhak druri funksional. Ambjenti gatimit eshte i vecuar dhe disponon te gjitha paisjet elektrike qe mund kete nje kuzhine. Ka nje dhome qe pershtatet per zyre ose per dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Kati 1 organizohet ne 2 dhoma gjumi te shtruara me parket dhe njera nga dhomat disponon ballkon. Vila ka panele diellor per sistemin e dushit dhe sistem chiller per ngrohje dhe ftohje. Oborri eshte fantastik me nje gjelberim te kendshem per barbekju si dhe nje post parkimi. Kontakto tani Armandon ne numrin 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 190
  • Siperfaqe neto : 190
Vizita: 415

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total