logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Ambjent Komercal ne Qender

350 000.00 €

ID:
1232
Siperfaqe totale:
190 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Shitet ambjent komercial open space ne Rrugen "Fortuzi". Ambjenti ka 15 vjet qe eshte funksional si bar kafe, bilardo dhe lloto sporti. Siperfaqia e tij eshte 190 m2 neto pa perfshire ktu dhe 65m2 verande.Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ambjenti ka akses nga te dyja anet e rruges. Eshte 50 m nga rruga kryesore dhe ka klientel te rregullt te ngritur prej vitesh. Ambjenti eshte shum i pershtatshem per restorant ose per katering duke marr parasysh facilitetet qe ka zona pasi eshte ne mesin e tiranes, Nese keni interes ta shihni nga afer mos nguroni te kontaktoni 0674032996


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 190
  • Truall/ toke : 190
  • Siperfaqe neto : 190
Vizita: 333

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total