logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Mezez, Shitet Servis Mercedesi Me 550 000 EUR Pjese Kembimi Te Perfshira Ne Çmim

550 000.00 €

ID:
1217
Siperfaqe totale:
770 m2
Dhoma:
8
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Eltion Frroku

Prona Pershkrim

Servisi ne fjale ka me shume se 13 vjet qe operon ne menyre te suksesshme me makina lluksoze si S-Class, G-Class, E-Class etj. Klientela eshte e ngritur dhe vjen nga gjithe Ballkani per te mare sherbim dhe pjese kembimi. Ne çmimin e servisit perfshihet edhe inventari me pjese kembimi qe eshte te pakten 500 000 EUR. Pra servisi del gati FALAS. Servisi ka hapsire per te instaluar 5 ura dhe brenda teritorit ka vendparkim per te pakten 10 makina. Ne katin 0 eshte ambjenti i sherbimit dhe ne katin e siperm dhe tarace gjendet magazina e pjeseve te kembimit. Ne hyrje te territorit gjendet nje godine tjeter e cila ne katin 0 ka dhomen e lyerjes dhe siper jane zyrat e biznesit. Per te vizituar pronen nga afer kontakto tani me Irisin ne numrin: 0676048401


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 770
  • Siperfaqe neto : 770
Vizita: 344

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total