logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Elegante me Qira te Liqeni Thate "

3 400.00 €

ID:
1215
Siperfaqe totale:
520 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
5
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Liqeni i thate

Prona Pershkrim

Qetesia, pastertia, komoditeti dhe eleganca e bejne kete vile nje mrekulli te vertete. Jetesa aty nuk krahasohet me asnje vend tjeter. Qe nga kopshti, barbekyja, hapesirat e brendshme dhe gjithçka tjeter rreth saj te therrasin per nje jete cilesore. Kati 0 ka hyrje te pavarur gje qe ben te mundur ndarjen e viles ne dy pjese nese lind nevoja.nje dhome gjumi, sallon i madh, guzhine, lavanteri. Kati 2 ka dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, salloni kryesor me oxhak . Papafingo eshte gjithashtu nje mrekulli e vertete, me pamje fantastike ku mund te kaloni momente relaksi dhe qetesie. Paisjet e kuzhines dhe hidrosanitaret jane te cilesise dhe markave me te mira ne treg dhe stili i tyre eshte nje nderthurje e modernes dhe klasikes. Kontaktoni tani ne: 0676048405 per nje vizite ne prone


Tipare

  • Tualet (e) : 5
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe totale : 520
  • Siperfaqe neto : 670
Vizita: 331

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total