logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Drejtorise se Policise, Rruga "Sami Frasheri", Shitet Apartament 3+1!!!

210 000.00 €

ID:
1205
Siperfaqe totale:
127 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
rruga Sami Frasheri

Prona Pershkrim

Prane Drejtorise se Policise, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie dhe njerin nga ballkonet, tre dhoma gjumi dy prej te cilave me ballkone perkatese, dy tualete dhe nje hapsire depo dhe lavanteri. Apartamenti ne zonen e ndenjes dhe gjumit eshte i shtruar me parket lisi masiv mjaft cilesor, gjithashtu ka shtrimin nen dysheme me tuba bronci per sisteme qendrore ngrohje- ftohje. Orientimi i apartametit eshte Jug-Lindje qe mundeson ndricim natyral gjithe kohen. Apartamenti ofron nje pamje spektakolare te Tiranes. Apartamenti shitet i pamobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat e Tiranes, per qetesine, sigurine dhe gjithe facilitetet qe ofrohen ne sherbime, edukim, transport etj. Pallati eshte i mire administruar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin e telefonit: +355 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 127
  • Siperfaqe neto : 113
Vizita: 686

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total