logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Liqeni i Thate, ne nje Zone te Qete, Shitet Apartament 3+1!

93 000.00 €

ID:
1204
Siperfaqe totale:
132 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Peti

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Peti, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhe 2 dhoma femijesh, nga e cila njera me dalje ne ballkon, 1 tualete i pergjithshem dhe shitet i pamobiluar. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe Orientimi eshte Veri-Perendim-Lindje. Zona ku ndoshet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i apartamentit eshte per vetem 700 Euro/m2. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 132
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 943

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total