logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne Don Bosko Afer Kullave Te Arabit Shitet Apartament 2+1 !!!

Shtoni ne te preferuarat
54 500.00 €
€/m2

ID:
1203
Siperfaqe totale:
76 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Ne Don Bosko Afer Kullave Te Arabit Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati ri te sapo perfunduar me punime shume cilesore, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sollon ndenje me ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet te paisur me te gjitha hidrosanitaret, orientimi aportamentit eshte nga jugu. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete pasi ndodhet ne nje zone shume te qete dhe shume afer qendres. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizite ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 76
  • Siperfaqe neto : 76
Vizita: 87

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032995
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total