logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rruga Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, i Mobiluar

142 000.00 €

ID:
1202
Siperfaqe totale:
142 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Shkolla Baletit

Prona Pershkrim

Tek rruga Elbasanit, Prane prane MiniBashkise 1-2, shitet apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje Pallati te Ri, me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete njeri nga te cilet eshte me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar totalisht ne menyre bashkekohore. Metrat e brendshem jane ne maksimum te shfrytezueshme gje qe e bene apartamentin te bollshem dhe te rehatshem ne cdo lloj aspekti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi ofron te gjitha sherbimet e mundeshme, stacion urbani, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 1 minute nga qendra e Tiranes. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +355 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 142
  • Siperfaqe neto : 129
Vizita: 536

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total