logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Apartament 1+1!

220.00 €

ID:
1200
Siperfaqe totale:
66 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Osman Myderizi

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Osman Myderizi, jepet me Qera Apartament 1+1, ne katin 8 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit , nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i pamobiluar. Orientimi i apartamentit jug-perendim dhe vendodhja e tij ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e ben te kerkueshem nga kushdo. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 66
  • Siperfaqe neto : 62
Vizita: 438

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total