logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1

140 000.00 €

ID:
1199
Siperfaqe totale:
106 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Kopshti zoologjik

Prona Pershkrim

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 me pamje nga kopeshti zoologjik dhe nga liqeni Artificial.Ne katin e 3 te nje pallati te ri i paisur me ashensor. .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 Sallon+kuzhin1,dhom cifti 1dhom femijesh2 tualete edhe nje ballkon.Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 106
  • Siperfaqe neto : 98
Vizita: 834

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]ealdeal.al
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total