logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Apartament 1+1 pranë gjimnazit "Andon Zako Çajupi"

49 000.00 €

ID:
1198
Siperfaqe totale:
55 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga

Prona Pershkrim

Shitet Apartament 1+1 pranë gjimnazit "Andon Zako Çajupi". Apartamenti ndodhet në katin e 3 te nje pallati 5 katësh, egzistus, Orientimi Jug - Lindje me mundesi parkimi (Obor) posht pallatit, 1 dhome ndenje+guzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet(depozitë- uji) dhe koridor, ballkoni eshte dhe pjese e dhomes se ndenjes. Pjesërisht e mobiluar , Instalimet Elektrike dhe Hidraulike te reja. Me çertifikatë pronesie. 49.000 €


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 55
  • Siperfaqe neto : 55
Vizita: 250

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total