logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Apartament 2+1 me qira tek Rr Kavajes perball Xhamise

300.00 €

ID:
1196
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Jepet apartament 2+1 i mobiluar ne kushte normale jetese me cmim shum te arsyeshem per zonen. Struktura e apartamentit: kemi dhomen e gjumit e cila perbet nga 1 krevat dopio dhe nje tek, sallonin e pritjes i cili ka dhe nje kolltuk qe adoptohet ne krevat dopio, kuzhina dhe tavolina e ngrenies,dhe se fundmi tualeti. Apartamenti eshte ne rrugen kryesore dhe ndodhet ne katin e dyte. Zona ne te cilet ndodhet ka facilitet te ndryshme si kopeshte,cerdhe per femije,shkolla supermakete si dhe qendren e Tiranes per vetem 2 minuta ecie ne kembe. Per nje vizit ne prone mos nguroni te kontaktoni Ijoni ne nr e tel 0674032996


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Truall/ toke : 100
Vizita: 273

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total