logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Okazion , Shitet Apartament 2+1 Buze Rruge Prane Tregut Elektrik "

69 000.00 €

ID:
1195
Siperfaqe totale:
90 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Todi Shkurti

Prona Pershkrim

Tek Grandi sapo kalon Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1 i mobiluar pjeserisht ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti , dhome femijesh , 1 tualet, 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet shume dhe vlen ta blesh dhe per investim , pasi ka akses ne te gjitha sherbimet e mundshme si kopesht, shkolla,Universitetet , supermarkete, dhe me e mira eshte qe apartamenti eshte ne katin e dyte Buze rruge qe mund te sherbeje edhe per Bisnes si Klinika Dentare , Laborator , etj . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për një vizitë në pronë apo detaje të mëtejshme, më kontaktoni në 0676023889.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 90
  • Siperfaqe neto : 85.3
Vizita: 677

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total