logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Shitet Super Apartament 2+1 ne Don Bosko

Shtoni ne te preferuarat
99 500.00 €
€/m2

ID:
1193
Siperfaqe totale:
114 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:

Prona Pershkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe bruto 114 m2 dhe neto 101.27 m2 i ndodhur ne zonen e Don Boskos ne nje nga komplekset me te mira te zones. Struktura e apartamentit eshte: sallon i madh dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale. Kompleksi ka hapesire argetimi per femijet me lulishte dhe stola. Zona perreth ka lehtesira te ndryshem si lokale, shkolla, supermarkete, restorante, dyqane te ndryshme dhe farmaci. Kompleksi monitorohet nga kamerat 24 ore ne dite. Ka mundesi parkimi me qera brenda kompleksit. Per nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni Jonin ne Nr: 0674032996.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 113.5
  • Siperfaqe neto : 101.27
Vizita: 327

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total