logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet me Qira apartament tek rruga Brigada VIII

500.00 €

ID:
1192
Siperfaqe totale:
93 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Brigada VIII

Prona Pershkrim

Jepet me Qira apartament ne Bllok .Apartamenti organizohet si me poshte: 1 dhome matrimoniale , 1 dhome femijesh, 1 dhome ndenjie , 1 tualet. Aredimi i apartamentit eshte sipas stilit klasik , me dricim dhe hapsira te boshme. Per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Orinelen ne nr 0674032993.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 93
  • Siperfaqe neto : 93
Vizita: 476

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total