logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Jepet me Qira ambjent per zyra mbas Xheko Imperial.

Shtoni ne te preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
1191
Siperfaqe totale:
95 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
1
Mortgage:
1
Status:
To rent
Adrese:
Lidhja e Prizrenit

Prona Pershkrim

Jepet me qira ambjent per zyra mbas Xheko Imperial. Ambjenti organizohet ne 4 dhoma dhe 2 tualete. Zona ofron facilitete ,siguri dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Orinelen ne nr 0699448395.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 95
  • Siperfaqe neto : 95
Vizita: 46

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total