logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Jepet me Qira ne rrugen e Durresit ambjent per zyre.

400.00 €

ID:
1190
Siperfaqe totale:
92 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Durresit

Prona Pershkrim

Prane rruges se Durresit jepet ambjent per zyra me qira. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma me hapsire te bollshme, 1 tualet dhe pjesen e hollit. Zona krijon facilitete dhe siguri duke qene se pozicionohet afer bllokut te ambasadave.Per me shume informacion rreth prones ose prona te ngjashme kontakto Orinelen ne nr e tel 0639448395.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 92
  • Siperfaqe neto : 92
Vizita: 207

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032993
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total