logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Super Apartament 2+1 me qira tek Ministria Jashtme + 1 Garazh

370.00 €

ID:
1189
Siperfaqe totale:
114 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:

Prona Pershkrim

Apartament me qira 2+1 i areduar ne menyre moderne (me parket) ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane Ministris se Jashtme ne nje kompleks. Ambjenti eshte i organizuar ne: ambjent ndenje ,gatimi dhe ngrenie, nje ballkon i bollshem, dy dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen e ciftit. Shtepia ka facilitet te ndryshme: ka sistem ngrohje me kaldaje qe e ul shume konsumin gjate dimrit, ka vaske me hidromasazh(Jakuzi), shtepia eshte e tera e shtuar me parket, grilat jane elektirke dhe komandohen me buton, ka sobe me pianure dhe gaz, lavastovilje, 2 kondicionera. Kemi menduar dhe per parkimin e makines tuaj ku kemi dhe nje garazh ne te njetin pallat i perfshire ne cmim me roje 24 ore. Kontakto Rigelsin ne nr e tel 0672052393 per nje vizit ne prone.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Truall/ toke : 105
  • Siperfaqe neto : 114
Vizita: 519

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672052393
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total