logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Shitet Apartament 2+1 ME Pamje Nga Liqeni Artificial

105 500.00 €

ID:
1182
Siperfaqe totale:
108 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Liqeni Artificial

Prona Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 ME nje Planimetri shume te rregullt edhe me Pamje te mrekullueshme nga liqeni tiranes .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon bashke me kuzhine ,dhome cifti , dhome femijesh ,dy tualete bashke me dy ballkone ,qe njeri ballkon ka gjithe pamjen nga liqeni. Zona te ofron shume qetesi edhe ajer te paster,po ashtu apartamenti disponon edhe nje garazhd qe nuk eshte i perfshire ne cmimin e apartamentit. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per nje informacion me te detajuar kontakto tani Arjolin ne numrin 00355676048402.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 108
  • Siperfaqe neto : 99
Vizita: 139

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 60 48 402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total