logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Turdiu Center ,Apartament 1+1 me Qira

600.00 €

ID:
1180
Siperfaqe totale:
86 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Barrikadave

Prona Pershkrim

Ne qender te Tiranes tek Turdiu Center ,jepet me qira apartament 1+1 me pamje fantastike nga lindje-jug-perendim . Godina eshte e mireadministruar dhe eshte nder qendrat e biznesit me te preferuara ne Tirane pasi ofron komoditet per zhvillimin e cdo aktiviteti apo per banim .Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne 2 dhoma ,1 tualet dhe 1 ballkon .Apartamenti eshte i shtruar me laminat si dhe ka sistem kondicionimi dhe aspirimi te instaluar ne te gjithe hapesiren e brendshme te apartamentit . Per me teper kontaktoni ne numrin 0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 86
Vizita: 280

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total