logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, Prane Albtelekom Jepet me Qira Apartament 2+1 per zyra!!!

750.00 €

ID:
1174
Siperfaqe totale:
88 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 2+1 i pamobiluar per zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te dhe ka siperfaqe 88 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Rezidenca dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne Tirane. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Ambjenti disponon edhe garazhd. Kontakto tani Almen ne +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 88
  • Siperfaqe neto : 88
Vizita: 219

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total