logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rezidenca Colombo shitet Apartament 3 +1+2,

162 000.00 €

ID:
1170
Siperfaqe totale:
150 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Liqeni i thate

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca Colombo shitet apartament 3 +1+2, 150 m2 , ne katin e 2 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Organizimi eshte si me poshte : 1 sallon i madh , 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, 3 ballkone . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te liqenit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme,Perfshihet ne cmim nje post parkimi . Për një vizitë në pronë apo detaje të mëtejshme, më kontaktoni në 0676023889.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 150
  • Siperfaqe neto : 150
Vizita: 365

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total