logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Don Bosco shitet Apartament 2+1 i Mobiluar '

117 000.00 €

ID:
1168
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
6
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Don Bosco

Prona Pershkrim

Ne Don Bosco shitet Apartament 2+1+2 ne katin 6 banimi, te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dhe 2 tualete. Apartamenti ka hapesire te mjaftueshme edhe eshte totalisht i mobiluar.Lirohet me date 01/06/2018.Për një vizitë në pronë apo detaje të mëtejshme, më kontaktoni në 0676023889.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 174

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total