logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Vasil Shanto, afer me Diplomat 1, Shitet Apartament 2+1 !

75 000.00 €

ID:
1164
Siperfaqe totale:
102 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Jusuf Vrioni

Prona Pershkrim

Tek Shkolla Vasil Shanto, ne Rrugen Jusuf Vrioni, afer me ish Hotel Diplomat 1, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cift me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Lindje-Perendim, qe do te thote se gjithe diten ka diell. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet per arsye emigrimi. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashm.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 102
  • Siperfaqe neto : 96
Vizita: 517

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total