logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Medreses, Shitet Apartament 1+1 me mobilim modern!

58 000.00 €

ID:
1146
Siperfaqe totale:
60 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Dibres

Prona Pershkrim

Shume afer Medreses, ne Rrugen e Dibres, shitet nje apartament 1+1 me mobilim modern. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues i cili eshte shume i mirembajtuar. Organizohet si me poshte: Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit,te pajisur edhe me kondicioner, nje dhome gjumi, dhe 1 tualet me aspirim natyral edhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Lindje. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, me punime tejet cilesore, dritaret jane te gjitha dopjoxham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga disa linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Mundesi parkimi perpara pallatit. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontaktoni Sotiraqin ne numrin e telefonit: 0676048405 per nje vizite ne prone.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 60
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 413

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total