logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Apartament Modern 1+1 per qira tek 21 Dhjetori!

500.00 €

ID:
1145
Siperfaqe totale:
65 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Frederik Shiroka - Tirana, Shqipëri

Prona Pershkrim

Apartament Modern per qira ne zonen me te mire te Tiranes! Ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje ,1 dhome gjumi te bollshme dhe nje tualet. ka orientim Perendim gje qe ofron drite e optimizem gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo mobiluar nga nje nga arredueset me te mira te Tiranes dhe ndodhet ne nje pallat shume cilesor. Vendndodhja, kualiteti, pamja dhe facilitetet perreth e bejn jetesen tuaj shume komode ne kte Apartament . Për një vizitë në pronë apo detaje të mëtejshme, më kontaktoni në 0676023889.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 65
Vizita: 438

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total