logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Prokuroria e Pergjithshme, pas 9 katesheve, Shitet Apartament 2+1!!!

135 000.00 €

ID:
1139
Siperfaqe totale:
106.6 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
1
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kostandin Kristaforidhi

Prona Pershkrim

Tek Prokuroria e Pergjithshme, pas 9 katesheve, shitet 2+1 ne nje pallat te ri cilesor me 2 ashensor te medhenj. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenje si dhe ballkon te bollshem, koridor, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome tjeter e bollshme femijesh dhe nje tualet. Apartamenti shitet i pamobiluar. Orientimi i apartametit eshte Veri dhe ka fushe pamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne qender te Tiranes, shume afer me kopshte, shkolla, linja urbane, Pazarit te Ri, Qendrave Tregtare etj duke e bere jetesen mjaft komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 106.6
  • Siperfaqe neto : 93.61
Vizita: 326

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total