logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Zyra me Qira në Qendrën Turdiu!

1 500.00 €

ID:
1137
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
9 katshet

Prona Pershkrim

Jepet ambjent për zyra me qira në një nga ndërtesat më luksoze të Tiranës, tek Turdiu Center në Rrugën e Barrikadave në krah të 9-katësheve. Ambjenti ndodhet ne katin e 5 me një pamje fantastike nga lulishtja prapa Pallatit të Kulturës dhe ka një sipërfaqe prej 100 m2. Ambjenti është i shoqëruar edhe me një garazh që ndodhet në katet nëntokësore të ndërtesës. Ambjenti është pranë përfundimit dhe do të jetë I gatshëm në muajin Qeshor . Por ekziston ende mundesia e organizimit të ndarjeve të brendshme sipas kerkesave të qeramarrësit. Për një vizitë në pronë apo detaje të mëtejshme, më kontaktoni në 0676023889.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 322

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total