logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Vile Spektakolare Per Shitje Ne Lunder me Pamje Super

480 000.00 €

ID:
1130
Siperfaqe totale:
365 m2
Dhoma:
12
Tualetet:
7
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Lunder Tirane

Prona Pershkrim

Vila ndodhet ne Kodrat me te bukura te Tiranes dhe ka pamje shume te bukur mbi ullishtat dhe unazen e re . Kopshti eshte i organizuar ne brezare dhe eshte mbjelle me peme dhe lule te shumta. Ne katin 0 ndodhet salloni i organizuar ne dy ambjente; ate te ndenjes dhe pjesa e oxhakut. Me disa shkalle ngjitesh per tek ambjenti i gatimit dhe ai i ngrenies. Kati 0 ka gjithashtu edhe nje dhome per miqte me tualet te dedikuar dhe dalje ne verande. Ne katin 1 gjenden lavanderia, dy dhoma per femije, nje tualet dhe dhoma e çiftit me tualet te dedikuar, garderobe dhe dalje ne veranden kryesore, kati 2 ka 2 dhoma gjumi me tualete dhe nje ambjent per femijet ,Vila shitet e Perfunduar . Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 7
  • Dhoma e ndenjies : 3
  • Siperfaqe totale : 365
  • Siperfaqe neto : 365
Vizita: 579

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total