logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 me Mobilim Modern&Cmim Okazion !

205 000.00 €

ID:
1128
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Brigada e VIII

Prona Pershkrim

Ne Bllok, ne rrugen Brigada e VIII, shitet apartament 2+1, ne katin e 4 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi martesore, dhome gjumi femijesh, dhe 2 tualete, nga i cili njeri me dritare. Te gjitha dhomat lidhen ndermjet tyre nepermjet korridorit te bollshem. Apartamenti ka nje dizanje te vecante, punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe mobilim bashkohor. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket shume cilesor, pajisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare jane te gjitha te markave me te mira ne treg, sallon i madh, dhe sistemi i kondicionimit eshte chiller. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 110
Vizita: 601

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total