logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rezidenca "COLOMBO" Shitet Super Vilete !

260 000.00 €

ID:
1126
Siperfaqe totale:
190 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
3
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Lunder Tirane

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca COLOMBO Shitet Vile dy katshe 190 m2 dhe nje oborr . Kati perdhe organizohet ne 1 ambient ndenjie te ndare nga zona e gatimit,1 tualet dhe oborri , Kati I pare organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet ,dhe 1 ballkon qe ofron pamje ne natyre .kati 2 organizohet nga nje dhome dhe tualet dhe nje verande te vogel , Disponon dy parking perpara Viles , Kjo Rezidence ofron nje qetesi dhe ajer shume te paster per jetesen tuaj. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 190
  • Siperfaqe neto : 155
Vizita: 462

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total