logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Myslym Shyrit, Shitet Apartament 2+1 me mobilim modern!!

135 000.00 €

ID:
1125
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga Muhamet Gjollesha

Prona Pershkrim

Prane zones se Myslym Shyrit, shitet nje apartament 2+1 me mobilim modern. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues Tip Penthouse. Organizohet si me poshte: Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit,te pajisur edhe me kondicioner, nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, 1 tualet me aspirim natyral edhe nje ballkon i madh. Te gjitha dhomat lidhen ndermjet tyre nepermjet korridorit te bollshem. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Perendimi. Kati ka hyrje te personalizuar me dyer te blinduara. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, me punime tejet cilesore, dritaret jane te gjitha dopjoxham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga dy linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Mundesi parkimi perpara pallatit. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto Festimin ne numrin e telefonit: 0676048046 per nje vizite ne prone.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 113
Vizita: 448

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total