logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Liqeni i Thate, buze rruge jepet Ambjent me Qira, sip 400 m2 !

1 200.00 €

ID:
1118
Siperfaqe totale:
400 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Hamdi Garunja

Prona Pershkrim

Tek Liqeni i Thate buze rruge jepet me qira ambjent me siperfaqe 400 m2 per cdo lloj Biznesi . Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Call Center, Lokal, Linje Prodhimi, etj... Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Siperfaqja e ambjentit eshte e ndare ne dy hapesira te medha me nga 200 m2 seicila, por mund te behet shume lehte open space, me nje lartesi te konsiderushme dhe ka 4 tualete. Cmimi ka qene 1600 Euro ne muaj dhe aktualisht ka shkuar ne 1200 Euro/muaj. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur pasi zoteron qetesi totale. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Siperfaqe totale : 400
  • Siperfaqe neto : 400
Vizita: 353

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total